Masaż to relaks, ale i zdrowie

Informacja prasowa

MASAŻ, KTÓRY KOI I… ROZGRZEWA
CZĘSTO PO STRESUJĄCYM DNIU CZUJEMY NIEPRZYJEMNE NAPIĘCIE W OKOLICY KARKU. RELAKSUJĄCY MASAŻ TO BYŁOBY TO! JEDNAK ZAZWYCZAJ NIE MA NAM KTO GO WYKONAĆ. KOŁNIERZ MASUJĄCO-ROZGRZEWAJĄCY MEDIVON ROZLUŹNI NAPIĘTE MIĘŚNIE, POMOŻE ZLIKWIDOWAĆ BÓL GŁOWY ORAZ POPRAWI KRĄŻENIE.

Masaż to relaks, ale i zdrowie! Jednak ze względu na ciągły brak czasu lub wysokie koszty wizyty u masażysty, rzadko mamy okazję korzystać z jego prozdrowotnych właściwości. To może się zmienić!

A teraz usiądź wygodnie w fotelu, zamknij oczy i wyobraź sobie odprężający japoński masaż Shiatsu*, który niczym magiczna różdżka likwiduje dyskomfort
i nieprzyjemne napięcie. Marzenie? To może być rzeczywistość. Wystarczy, że będziesz mieć w domu kołnierz MEDIVON. Masażer wyposażony jest w dwie głowice masujące, które naśladują ruchy masażu Shiatsu. Dodatkowo posiada funkcję podgrzewania, dzięki której masaż staje się prawdziwym rytuałem. Ale ta chwila przyjemności może mieć też działanie zdrowotne. Masz bóle ograniczające ruchy, czujesz się zmęczona i nie możesz spać? Często to wina przewlekłego napięcia mięśni. Kilkunastominutowy masaż z pewnością przyniesie Ci ulgę. Masażer można stosować także na uda i łydki. Dlatego to doskonała propozycja dla osób mających problem z żylakami. Masaż usprawniając krążenie pomoże pozbyć się uczucia ciężkich nóg, bólu, pieczenia czy obrzęków.

Cena: 199,50 zł
Dostępny w wybranych sieciach Media Expert i na www.medivon.pl

*Masaż leczniczy Shiatsu wywodzi się z Japonii, gdzie jest stosowany od wieków. Nazwa oznacza „leczniczy ucisk dłoni”, mówi się o nim, że jest masażem punktowym, akupresurą, akupunkturą bez igieł. Wpływ masażu Shiatsu na organizm jest potwierdzony naukowo
w badaniach laboratoryjnych, w Japonii jest uznany przez Ministerstwo Zdrowia za zabieg leczniczy.

Authors
Top